У сонячній Севільї, що на півдні Іспанії, відбувається чергова зустріч дерматологічної світової спільноти. На Spring Simposium 2023, який організувала Європейська Академія Дерматології та Венерології, понад дві тисячі спеціалістів цієї галузі зустрічаються для обміну досвідом та обговорення актуальних тем в дерматології.

В центрі уваги: псоріаз, хвороби волосся, розлади пігментації, акне та питання естетичної медицини.Серед запрошених є й Христина Николайчук, асистентка кафедри дерматології та венерології, яка ділиться враженнями: 

"Коли я отримала підтвердження про прийняття тез для стендової доповіді, які підготувала разом з доц. Мар'яном Волошиновичом, без вагань прийняла рішення їхати. Адже такі заходи - це новий етап професійного розвитку. Ми потребуємо нових знань і можливості іти в ногу зі світовою наукою. На жаль, не всі проєкти поки можуть бути реалізовані в Україні, але нам є до чого прагнути. 

Варто відзначити, що прослідковується нова тенденція в лікуванні аутоімунних дерматозів - імунобіологічних терапія, яка діє на різноманітні ланки патогенезу. А також активно обговорювали теми застосування стовбурових клітин для менеджменту вітіліго та алопецій".