19 травня у дистанційному форматі відбувся Сьомий міжнародний студентський інтелектуальний онлайн-турнір, присвячений Дню вишиванки під назвою "Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код”.

Організаторами заходу були  Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв та Харківська державна наукова бібліотека імені В.Короленка.

В рамках вікторини передбачалося креативне представлення команд та відповіді на 20 запитань, присвячених мистецтву української вишивки і вишиванки та національному вбранню і прикрасам.

Учасником турніру серед 136 команд була й студентська команда ІФНМУ «Ерудити» у складі: Василя Куриляка, Михайла Дзундзи, Давіда Дерди, Віталії Зорки, Александри Знайди, Владислава Гереги, Ярослава Семківа (усі – представники стоматологічного факультету) та Богдана Коса (студент Фахового медичного коледжу ІФНМУ).

Наставником-куратором команди був доцент кафедри ортопедичної стоматології Богдан Геник. Нашим ерудитам вдалося продемонструвати блискучі знання та реакцію, що в результаті дозволило показати п'ятий результат в загальному заліку.

Вітання учасникам!