На кафедрі офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету в рамках безперервного професійного розвитку лікарів доцентка кафедри Роксолана Вадюк провела семінар на тему «Інтравітреальні введення анти-VEGF препарату».

В роботі семінару взяли участь лікарі-офтальмологи центру мікрохірургії ока КНП «Обласна клінічна лікарня ІФ ОР» та лікарі-інтерни зі спеціальності «Офтальмологія». Доцентка Роксолана Вадюк в рамках семінару ознайомила слухачів із теоретичними основами сучасної методики ін’єкційного введення ліків безпосередньо в скловидне тіло очного яблука.

Під час майстер-класу слухачі циклу підвищення кваліфікації мали змогу відпрацювати практичні навички проведення інтравітреальних ін'єкцій на спеціальному пристрої для симуляції інтравітреальних ін’єкцій -  анатомічній 3D моделі зі силіконовими муляжами очей.

Зазначену 3D анатомічну модель передало у тимчасове користування ІФНМУ Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЙЄР» у рамках співпраці та координації зусиль обох сторін, спрямованої на удосконалення знань та практичних навичок лікарів-офтальмологів, використання сучасних методів лікування та підвищення ефективності анти-VEGF-терапії з метою покращення офтальмологічної допомоги пацієнтам з судинною патологією сітківки в Україні.