1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Дирекція фахового медичного коледжу започаткувала проєкт «Цінність та дар людського життя» за підтримки голови комісії у справах родини та мирян Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, сотрудника  Архикатедрального та Митрополичого Собору Святого Воскресіння Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, отця-ліцензіата Юрія Прилепського.

Протягом квітня-травня  2023 року у фаховому медичному коледжі ІФНМУ відбувся ряд цікавих зустрічей студентів 1 курсу фахового медичного коледжу із отцем Юрієм Прилепським. Під час зустрічі отець Юрій розкрив важливу тему про цінність людського життя, адже це безцінний дар, який людина одержує при народженні. Проте як вона зуміє розпорядитися цим даром – залежить від неї самої.

«Життя – це найскладніша форма існування, воно унікальне й неповторне. Людина повинна дорожити своїм життям навіть тоді, коли воно не складається, коли в ньому більше незгод, аніж радощів», – зазначив отець Юрій.

Крім того, обговорили сучасні проблеми молоді й шляхи їх вирішення.

«Щиро дякуємо отцю Юрію за змістовну бесіду і надіємось на подальшу співпрацю. Отець Юрій є добрим другом нашого коледжу. Його можна побачити на усіх наших урочистостях із благословенням першокурсників і випускників», – говорить директор фахового медичного коледжу ІФНМУ Олександр Бульбук.