У внутрішньому дворику центрального корпусу нашого університету 23 червня сімдесятьом випускникам стоматологічного факультету вручили дипломи.

«Таке свято, як сьогодні у наших випускників, раз в житті. На жаль, цьогоріч із сумом та сльозами на очах, бо в країні триває війна.

Наші випускники найкращі, цим дітям випала тяжка студентська доля: спочатку прийшла біда із COVID-19, а зараз ще більша, з якою ми всі боремося.

Наші випускники молодці, я ними пишаюся, бо вони прекрасно склали КРОК і випускні іспити. Це наша гордість і радість», - каже ректор університету Микола Рожко.

Поблагословив усіх присутніх адміністратор Архикатедрального та Митрополичого Собору Воскресіння Христового УГКЦ – отець-мітрат Юрій Новицький.

«Сьогодні випускники стоять на порозі нового життя, але їхню юність зруйнувала війна. Було нелегко вчитися під час повітряних тривог, викладачі не завжди могли зустріти студентів у лекційних залах. Однак, професори та викладачі старалися передати навіть в таких умовах всі свої знання і навички.

Своїми вміннями випускники стануть на захист нашої країни, бо вони – наше майбутнє, цвіт нації.

Низький уклін кожному захиснику нашої країни, кожному медику та волонтеру, і кожному з нас, хто наближає цю велику перемогу на своєму фронті.

Випускникам бажаю продовжувати професійно вдосконалюватися, а допомога людям нехай стане вашою життєвою потребою. Будьте гідними випускниками нашого університету. Ви – частинка нашої альма-матер. Вам тут завжди раді, вас чекають, допоможуть і пишатимуться вашими досягненнями», - звернулася до випускників Галина Проць, докторка медичних наук та голова екзаменаційної комісії за освітньою програмою «Стоматологія».

До випускників-стоматологів із вітальним словом звернувся й декан стоматологічного факультету – Олександр Бугерчук.

«Від усього колективу деканату та факультету я бажаю вам перш за все здоров’я, професійного росту, нам усім найшвидшої перемоги, а вам – щоденних особистих перемог», - каже декан.

До речі, чотирьом випускникам, зокрема Тетяні Недоляк, Ірині Библюк, Андрію Ракуті та Мирославу Суширибі вручили також дипломи та медалі за активну участь у спортивному житті університету.

«Цей день відкриває новий етап у нашому житті. Цей день – свідоцтво нашої праці. Університетські роки були часом випробувань, навчання та самовдосконалення. Кожен з нас пам’ятає дні, проведені за підручниками та у навчально-практичних центах.

Проте наша церемонія – не лише відзначення особистих зусиль, але й подяка всім тим, хто підтримував впродовж університетського життя. Перш за все дякуємо Збройним силам України. Ви – справжні герої. Саме ви створили нам, студентам, можливість навчатися в незалежній Україні.

Від імені студентів п’ятого курсу дякую також ректору університету, професору Миколі Рожку, декану нашого факультету, доценту Олександру Бугерчуку, голові екзаменаційної комісії Галині Проць, а також всьому професорсько-викладацькому складу», - каже випускниця Марта Ожоган.