1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

У червні 2023 року під керівництвом директора КП «Обласний аптечний склад» Василя Ковалюка у фаховому медичному коледжі ІФНМУ відбулася Атестація здобувачів фахової передвищої освіти зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» ОПП «Фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

Першого червня випускники пройшли теоретичний етап (Єдиний державний кваліфікаційний іспит) на базі кафедри гігієни та екології ІФНМУ. Він проводився методом комплексного тестування та включав у себе питання з таких розділів як «Фармацевтична хімія», «Фармакогнозія», «Технологія ліків», «Організація та економіка фармації» та «Фармакологія».

20 та 21 червня студенти складали практичний етап Комплексного кваліфікаційного іспиту на базі кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії. Оцінювали якість розв’язання кожним студентом типових завдань професійної діяльності фармацевта відповідно до виробничих функцій. Студенти отримували завдання з дисциплін «Фармакологія»; «Технологія ліків»; «Організація та економіка фармації», які включали виконання певних ситуативних завдань.

Під час складання Комплексного кваліфікаційного іспиту студенти продемонстрували глибокі знання та професійне володіння практичними навиками. За результатами атестації випускників студентки Тетяна Кучера, Вікторія Гловʼяк та  Вікторія Суслик отримають дипломи з «Відзнакою за високі досягнення в навчанні».