1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосів)

У концертній залі обласного муздрамтеатру 24 червня відбулася врочиста церемонія вручення дипломів випускникам Івано-Франківського національного медичного університету освітньо-професійних програм Медицина і Педіатрія. 416 вчорашніх студентів стали лікарями.

На початку церемонії всі присутні вшанували загиблих на російсько-українській війні українських військових і цивільних. Під час усього заходу студенти збирали кошти на закупівлю безпілотних комплексів для бійців 102 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, де нині служать випускники, працівники, викладачі та студенти університету.

Нинішній випуск є особливим. На долю цих молодих людей випало дистанційне навчання під час пандемії COVID-19, а потім і навчання у воєнних умовах повітряних тривог, відключень електроенергії, дехто разом із родинами був змушений евакуюватися з рідних домівок. "Ці діти заслужили на те, щоб ми прихилили перед ними голову за те, що вони дійшли у цьому навчанні до кінця, — наголосив ректор університету Микола Рожко. — Вони проявили підтримку і розуміння до всієї нашої Alma Mater. Я пишаюся ними, і ними буде пишатися наша Україна".

"Зараз ми доводимо всьому світові, що ми сильні як нація, як фахівці і справжні укрїнці, — звернувся до студентів декан медичного факультету професор Роман Яцишин. — Ми доводимо, що працюємо і будуємо нашу державу, про яку мріяли наші предки. Дякую вам, що ви є тут. Перед вами відкривається новий етап в житті, який обов'язково буде переможним!"

Староста випускного курсу Сергій Войтович зачитав присягу лікаря. Окреме слово від своїх однокурсників виголосили випускники Іванна Олійник, Назарій Юськевич та Олеся Павликівська.

"Наступний етап нашого життя буде ще складнішим, тому що нам треба буде захищати професію лікаря, стати кимось, а не порожнім дзвоном, — сказала Іванна Олійник. — Бажаю кожному полюбити свою професію, бо якщо буде любов, то буде успіх і достаток".

"Ми вистояли і продовжили навчання, — мовила Олеся Павликівська. — Дякуємо Збройним силам України за можливість навчатися, розвиватися і спокійно спати. Батькам — за турботу і підтримку як моральну, так і матеріальну. Деканату і ректорату за організацію процесу. Викладачам — за знання. Надіємося, що у вашій пам'яті залишаться лише найкращі спогади про нас".

Бажаємо новоспеченим лікарям благополуччя і реалізації себе у своєму фаху, а всій Україні — перемоги і миру!