Для ефективної роботи у сфері охорони здоров’я медичні працівники постійно потребують професійного вдосконалення. Військова агресія росії проти України негативно вплинула на можливості для підвищення кваліфікації медиків.

Отож, для підтримки постійного навчання медичних працівників закордоном Федеральне Міністерство Охорони Здоров’я Німеччини фінансує проєкт серії подкастів, створених на основі сучасних та актуальних текстів, розроблених у Німеччині.

Цей проєкт реалізує Інститут досліджень міжнародної допомоги (IRIA) в Акконському університеті гуманітарних наук у співпраці з Академією НСЗУ та Тернопільським національним медичним університетом.

Пропонуємо послухати серію подкастів, тривалістю від 10 до 15 хвилин, яка включає окремі теми або входить до складу ширшого тематичного блоку.

Подкаст доступний на платформах: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Castbox.