1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (1 Голос)

У вівторок, 27 червня, у фаховому медичному коледжі ІФНМУ проходив другий етап підсумкової атестації випускників спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа» – Комплексний кваліфікаційний іспит.

Іспит відбувся згідно з положеннями про атестацію випускників у форматі практично орієнтованого іспиту. Особливістю підготовки майбутніх медичних сестер є акцент саме на практичну діяльність, відповідно до потреб ринку праці та вимог роботодавців.

Екзаменатори наголошують, що попри тривале дистанційне навчання студенти успішно вирішували практичні задачі й демонстрували глибокі знання, а за високі досягнення в навчанні три студентки відділення – Діана Бережна, Анастасія Витриховська, Аліна Петрівська – отримають дипломи з відзнакою. До слова, цьогоріч екзаменаційну комісію очолює директорка університетської клініки доцентка Марія Семотюк.

«Ви обрали одну із найзатребуваніших професій сьогодення – фах медичної сестри! У цей нелегкий час вітаємо вас, молоді колеги! Міцного вам здоров'я, наснаги, швидкої перемоги!» – звернулася до майбутніх випускників Марія Семотюк.

Зауважимо, що перший етап атестації відбувся сьомого червня –  тоді студенти складали Крок М. Сестринська справа.

Слід відзначити, що цьогорічний випуск є двадцять п’ятим, ювілейним,  випуском медичних сестер в ІФНМУ. Перший набір студентів на дану спеціальність відбувся 1997 року, а перший випуск фахівців за спеціальністю «Сестринська справа» – у 1999 році.

«За цей час у нашому закладі підготовлено чимало висококваліфікованих спеціалістів, які знані не тільки в Івано-Франківській області, а й далеко за межами України. Чимало наших  випускників продовжили  навчання в університеті, стали висококваліфікованими лікарями, поповнили ряди молодих науковців і викладачів ІФНМУ», – говорить завідувачка сестринського відділення Галина Гвоздецька.

Уже завтра, 29 червня, о 10:00 у внутрішньому дворику центрального корпусу університету відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам фахового медичного коледжу спеціальностей «Стоматологія», «Медсестринство», «Фармація».