1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.83 (6 Голосів)

Сьогодні, 29 червня, у внутрішньому дворику Івано-Франківського національного медичного університету замкнули серію святкових подій з вручення дипломів, вітаючи випускників фахового медичного коледжу.  Замість покупки квітів випускники вирішили зібрати кошти для Збройних Сил України.

Розпочалася урочиста церемонія із вшанування хвилиною мовчання усіх полеглих військових та цивільних, що загинули в кривавій російсько-українській війні. Опісля адміністрація університету й викладачі фахового медичного коледжу відзначили успішність цьогорічних випускників, адже навіть попри тривале дистанційне навчання в умовах пандемії, а пізніше й повномасштабного вторгнення росії вони продемонстрували достойні знання під час іспитів, успішно склали Крок.

«Сьогоднішнє свято зі сльозами на очах, але воно – одна з найочікуваніших подій у житті студентів. Ви наймолодші, ви найдорожчі, часто ваша безпосередність є взірцем для старших студентів і навіть для нас, ваших наставників! Продовжуйте навчатися, працюйте на благо України!»  – звернувся до випускників ректор університету, професор Микола Рожко.

Поблагословив усіх присутніх отець Юрій Прилепський. Директор коледжу Олександр Бульбук відзначив громадську активність цьогорічних випускників. Крім того, подяки від ректора отримали й викладачі.

Омріяні дипломи вручили  136 цьогорічним випускникам:  88 отримали дипломи фахових молодших бакалаврів, а восьмеро кращих студентів  – дипломи з відзнакою.

Одна з них – випускниця сестринського відділення Аліна Петрівська. За словами дівчини, навчання тут стало неабияким поштовхом до саморозвитку:

«На третьому курсі мені випала нагода взяти участь у програмі обміну студентами й упродовж трьох місяців вчитися в коледжі в м. Ополе (Польща). На жаль,  більшу частину першого курсу ми провели на дистанційному навчанні:  це був виклик для кожного студента; ніхто не знав, що буде далі, як ми маємо вчитись.  Опісля - вторгнення росії в Україну, і це стало ще більшим страхом для нас усіх. Однак ми змогли гідно завершити навчання і сьогодні тримаємо в руках наші омріяні дипломи!»  

До слова, одна випускниця коледжу перевелася із зони активних бойових дій і також успішно завершила навчання вже в Івано-Франківську. Для неї звучали слова підтримки від усього колективу студентів та викладачів закладу.

Отож, бажаємо випускникам щасливої професійної дороги, а Збройним Силам України дякуємо за мирне небо!