1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.33 (23 Голосів)

Івано-Франківський національний медичний університет та КНП «Косівська центральна районна лікарня Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області» поновили угоду про співпрацю.

У рамках співпраці на базі Косівської ЦРЛ проводитимуть практику  студентів університету, а також заняття інтернів з науково-педагогічними працівниками кафедри післядипломної освіти.

Ректорат ІФНМУ висловлює подяку генеральному директору лікувального  закладу Івану Фазану за таку можливість. Разом з тим, варто згадати всіх генеральних директорів та головних лікарів Косівської ЦРЛ, які завжди сприяли співпраці Косівської ЦРЛ та ІФНМУ, зокрема:  Івана Фазана, Дмитра Микитюка, Миколу Балаша, Дмитра Веригу, Володимира Косовича, Андрія Ванчака.

Особливо варто відзначити Володимира Косовича, за часів якого ця співпраця почала інтенсивно розвиватися, а також Івана Фазана, який поновив цю співпрацю.

Віримо, що ця угода принесе можливість студентам набувати практичних навичок, а пацієнти зможуть отримати високоякісні медичні послуги від науково-педагогічних працівників клінічних кафедр ІФНМУ. Лише в співпраці між медичним університетом і клінічними лікувальними закладами може бути покращення надання медичної допомоги громадянам України.