На Прикарпатті третього серпня відкрили нове відділення фізичної та реабілітаційної медицини на 20 стаціонарних ліжок у комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради. Завідувачем відділення стала реабілітолог Леся Пилипів.

За словами Світлани Онищук, голови Івано-Франківської ОВА – це вже 21 реабілітаційне відділення в області. Посадовиця зауважила, що постійно працюють над тим, аби збільшувати мережу реабілітаційних закладів в області, адже так можна збільшувати можливості лікування наших поранених захисників та цивільних пацієнтів з різними патологіями, які потребують подальшої реабілітації. Світлана Онищук також подякувала медикам за їхню працю.

На відкритті були присутні й в.о. ректора ІФНМУ, професор Микола Островський, проректор з лікувальної роботи, доцент Тарас Кобрин, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Ігор Чурпій.

До привітань керівництва лікарні та медичного персоналу приєдналися представники профільного департаменту, - лисецький селищний голова Анатолій Лущак.

Відділення оснащене всім необхідним (тренажери, устаткування) для проведення повноцінної реабілітації. Кадровий склад складається з 27 працівників, до складу яких входять лікарі ФРМ, асистенти фізичного терапевта та ерготерапевта, логопеди, психологи та молодший персонал. Приємно відмітити, що кадровий склад поповнюється випускниками ІФНМУ.

На базі відділення функціонує кафедра фізичної терапії та ерготерапії, де мають можливість навчатися та проходити практику студенти університету.

Зараз медичний колектив під керівництвом генерального директора КНП «Лисецька лікарня» Зенона Макоти освоює новий напрямок – реабілітацію військовослужбовців та ставить нові завдання.