1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.78 (78 Голосів)

Вже традиційно кожного року 9 серпня відбуваються урочистості в Києві з нагоди нагородження кращих медиків України відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орденом Святого Пантелеймона». У роки повномасштабної війни росії проти України в 2023 році «за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу і незалежність України у боротьбі з російським агресором» конкурс проводився в двох номінаціях «військовий медик» та «цивільний медик».

Голова регіональної ради Івано-Франківської області по відбору претендентів для участі в конкурсі на отримання нагороди доцент Іван Мельник доповів виконувачу обов’язків ректора університету, професору Миколі Островському про результати роботи в цьому проєкті та переможців з Прикарпаття.

Відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» 9 серпня у Києві отримали двоє прикарпатських лікарів – Олександр Соколюк і Світлана Вінтонюк.

Олександр Соколюк – директор КНП «Яремчанська центральна міська лікарня», капітан медичної служби з позивним «Сокіл», учасник АТО у 2015-2016 рр., а у 2022-2023 роках командир евакуаційної групи 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», отримав таку відзнаку у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для військових медиків).

Світлана Вінтонюк – лікарка акушер-гінекологиня КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради», голова первинної профспілкової організації центру, активна волонтерка. Отримала відзнаку у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медиків).

Голова регіональної ради Івано-Франківської області Іван Мельник нагороджений Почесною Подякою Поважної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» «…за лідерську позицію в розвитку проекту  Відзнаки,  за професійну звитягу та громадську позицію, яка вселяє впевненість в Перемозі Українського народу. З нами Бог і Україна».