1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.92 (113 Голосів)

В рамках реалізації ідеї створення реабілітаційного простору для військовослужбовців ЗСУ виконувач обов’язків ректора ІФНМУ Микола Островський разом з проректором з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тарасом Кобрином відвідав базу навчально-рекреаційного центру «Арніка» Івано-Франківського національного медичного університету у місті Яремче.

«Неймовірний гірський клімат Карпат, де розташований заклад, та наявне матеріально-технічне забезпечення можуть стати надзвичайно корисними для наших захисників, які після поранень відновлюють своє здоров'я, — зазначає Микола Островський. — Такий потенціал ми можемо дуже ефективно застосовувати. На цьому наголошував Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко».

глянули й приміщення навчально-реабілітаційного центру «Пульмонологія», де є сольова кімната та фітобар, два тренажерні зали та масажний кабінет. Центр розрахований на 24 ліжкомісця. Будівля забезпечена усіма необхідними комунікаціями та автономним опаленням, є пандус. Як каже в.о. ректора, сюди вкладено чималі університетські ресурси, тож прийшов час їм попрацювати на благо держави і її захисників.

На базі функціонує їдальня. Також є два літні корпуси розраховані на 30 та 53 ліжкомісця.

«Позитивно, що у навчально-рекреаційному центрі є надійне укриття з двома виходами. Ще облаштуємо його належним чином. Адже в часі війни – це надзвичайно важливо», — підкреслює в.о. ректора.

Директор закладу Іван Мотрук детально ознайомив з умовами функціонування закладу, виокремив основні проблемні питання та позитивні напрацювання.

«Хочу відзначити, що база «Арніка» справді дозволяє зробити з неї сучасний реабілітаційний простір для військових. Тож будемо використовувати усі наявні ресурси закладу, — говорить Микола Островський. — Ставлю завдання облаштувати простір закладу таким чином, щоб реабілітація проходила у максимально комфортних і головне – дієвих умовах».