1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.90 (10 Голосів)

Асистентки кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету Антоніна Пушко та Катерина Дзівак, а також інтерн другого року за спеціальністю «Психіатрія» Майя Негребецька стажувалися в Берлінській Літній школі на базі багатопрофільної лікарні Шаріте в Берліні, Німеччина.

Під час стажування учасники здобули навички, пов’язані з дослідженнями та професійним розвитком молодих психіатрів, презентували та обговорили актуальні проблеми психічного здоров’я українців у 2023 році.

Івано-франківські науковці продемонстрували власні доповіді та постери на тему своїх наукових досліджень, отримали детальний розбір та конструктивний зворотній зв’язок. Також навчились правильно оформляти CV, мотиваційний лист та презентувати власне наукове дослідження.

Крім того, учасники мали змогу доєднатись до дискусійних інтерактивних гібридних сесій. Вони взяли активну участь в обговореннях, адже навчання було побудоване за схемою тренінгу. Також працювали над розробкою та представленням власних наукових проєктів, змогли обмінятись досвідом із колегами з Німеччини.

Як підкреслюють наші науковці, важливо те, що Літня школа дала можливість попрацювати в команді, обмінятись досвідом із колегами молодими науковцями, почерпнути нові знання та надалі впроваджувати їх у власній діяльності.