1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.83 (3 Голосів)

Асистентка кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Блага стала учасником літнього семінару Європейського товариства дерматологічних досліджень (European Society of Dermatological Research) та Європейської академії дерматовенерології за підтримки Української академії дерматовенерології, що проходив у Фрайбурзі, Німеччина.

Семінар відбувався для молодих науковців у сфері дерматології. Відомі світові лідери науки представили найновіші досягнення в цій галузі. Активно обговорювали значення статистичних даних як інтегрованої складової наукових досліджень.

«Надзвичайно захопливими були презентовані проекти з використанням штучного інтелекту, а також амбітні стартапи для удосконалення надання дерматовенерологічної допомоги, — ділиться враженнями Ірина Блага. — В ході навчання ми відвідали дерматологічне відділення Університетської Клініки Фрайбурга (Universitätsklinikum Freiburg) та побачили передові технології, якими користуються лікарі Німеччини».

Як підсумовує наша викладачка, отримані знання і досвід допоможуть надалі вдосконалюватись та використовувати прогресивні методи діагностики і лікування в дерматовенерології.