Дорогі наші студенти!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента – святом молодих, активних, амбітних та ініціативних особистостей, які змінюють цей світ на краще.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ви вражаєте сміливістю, цілеспрямованістю, наполегливістю та оптимізмом. Захоплюємось  усвідомленістю, незламним духом  та незгасаючою енергією студентської молоді. Ви є надією  для України в ці складні часи випробувань. З впевненістю можна сказати, що іспит на громадянську зрілість та готовність долучитися до спільної боротьби за Перемогу наші студенти достойно складають – у волонтерських бригадах, медико-соціальних службах, активною благодійною роботою. А ще вони продовжують наполегливо вчитися, опановуючи обраний фах та розвиваючи науку.

В нашому рідному університеті ви зростаєте професійно,  особистісно й духовно, ви навчаєтеся й самовдосконалюєтеся і, заряджені цим прагненням  до саморозвитку, ви прямуєте до успіху впродовж усього життя. Тому отримуйте корисні й цікаві знання, застосовуйте їх на практиці, пожинайте плоди визначних досягнень та завжди прагніть більшого!

Нових здобутків, нових знань та вражень і неодмінно якнайшвидшої Перемоги рідної України!

З повагою
виконувач обовʼязків ректора Микола Островський, Ректорат, Вчена рада та працівники ІФНМУ.