Сьогодні, 20 грудня, минає 19 років з дня створення фахового медичного коледжу як структурного підрозділу Івано-Франківського національного медичного університету. З нагоди свята найактивніші студенти коледжу, переможці олімпіад і конкурсів отримали подяки та грамоти.

«Студентські роки – один з найяскравіших періодів у житті людини, – говорить в.о. ректора ІФНМУ Руслан Козовий. – Пам’ятайте, що саме завдяки українським воїнам ви можете вчитися, відвідувати заняття, бачитися з друзями… Хай попри війну й усі випробування студентське життя запам’ятається тільки хорошими подіями. Також хочу висловити щиру подяку кожному викладачу, працівнику та студенту за їхню наполегливу роботу та вагомий внесок у розвиток нашого коледжу. Ваші зусилля дозволяють нам рости та вдосконалюватися кожен день».

З нагоди Дня коледжу в.о. ректора Руслан Козовий та директор коледжу Олександр Бульбук нагородили грамотами кращих студентів фахового медичного коледжу – переможців олімпіад і конкурсів; крім того, подяки отримали й за активну участь у громадському житті коледжу.

«Цей день є свідченням нашої спільної праці, відданості та досягнень. Ми разом пройшли численні випробування та перемоги, створюючи невимовно важливий досвід навчання та співпраці. Ваша відданість та старання зробили наш коледж справжнім осередком знань, креативності та професійного зростання, – говорить директор коледжу Олександр Бульбук. – Нехай кожен з вас відчує гордість за свої досягнення та буде впевненим у своїй здатності змінювати світ навколо себе. Нехай коледж буде не лише місцем навчання, але й другою домівкою, де ви знаходите підтримку та розвиток. Нехай кожен день приносить вам натхнення та радість, а наш коледж продовжує бути місцем, де ви ростете і розвиваєтесь!»

Варто зазначити, що фаховий медичний коледж є структурним підрозділом університету, і це відкриває перед студентами чудові додаткові можливості. Так, вони роблять перші кроки в науковій діяльності як члени університетського Студентського наукового товариства, розвивають свої таланти і беруть участь в університетській художній самодіяльності, займаються фізичною культурою на одному з кращих в Україні спортивних комплексах, беруть участь у студентських спартакіадах, є членами університетських збірних команд. Після закінчення коледжу чимало випускників продовжують навчання в уже рідному медичному університеті та здобувають вищу кваліфікацію.