З 11 по 14 грудня 2023 року у місті Ополе (Польща) відбувся воркшоп у рамках програми NAWA "Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в Альянсі FORTHEM". Участь у цьому заході взяли студентки медичного, стоматологічного факультетів та фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету.

Протягом трьох днів студенти слухали лекції («Фізична активність і вправи під час вагітності», «Вплив харчування вагітної жінки на здоров'я дитини») та зустрічались з представниками Опольського університету.

Крім того, учасники воркшопу ознайомились з Інноваційним центром медичної симуляції, у якому кожен студент мав можливість тренуватись на передових симуляторах та дізнатись більше про цей сучасний метод навчання.