Другий рік поспіль напередодні Різдва працівники кафедри психіатрії, наркології та медичної психології передають подарунки з Німеччини внутрішньо переміщеним дітям.

Завідувач зазначеної кафедри, професор і волонтер Михайло Пустовойт, доцент Іван  Ромаш  та асистентка Катерина Дзівак допомогли малюкам отримати подарунки, які передали для українських дітей за підтримки Бременської євангельської церкви та фонду «Solidariät Ukraine».

Відтак, працівники кафедри відвідали декілька санаторіїв, зокрема «Прикарпатський» (м. Яремче), «Гірське повітря» та «Смерічка» (м. Ворохта) й особисто вручили дітям передану допомогу.

«Кожна німецька дитина вклала в цей подарунок те, що вважала за потрібне, частинку себе, тому кожен подарунок був унікальним та особливим», - говорить завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Михайло Пустовойт.

Зазначимо, що у цих закладах перебувають внутрішньо переміщенні діти, зокрема діти-сироти та діти з різними патологіями.