У четвер, 21 грудня, у стінах Івано-Франківської обласної філармонії імені Ірини Маланюк відбулося засідання вищого колегіального органу громадського самоврядування ІФНМУ – конференції трудового колективу.

В.о. ректора вишу, професор Руслан Козовий, звітував перед колективом про діяльність, здобутки і виклики університету впродовж 2023 року.

Традиційно такий захід розпочався зі звіту ректора. Очільник університету насамперед закликав усіх присутніх вшанувати полеглих українських воїнів хвилиною мовчання.

В.о. ректора Руслан Козовий зазначив, що 2023 рік був не простим, позаяк за звітний період двічі змінювалося керівництво вузу, й закликав провести майбутні вибори ректора ІФНМУ на належному рівні.

Опісля очільник вишу ознайомив присутніх з основними показниками діяльності університету; зауваженнями від аудиторів та шляхами їх вирішення; крім того, розповів про волонтерську діяльність викладачів та студентів ІФНМУ та проведення ремонтних робіт, зокрема в приміщенні басейну (спорткомплекс ІФНМУ).

В обговоренні даного питання взяли участь професор Микола Рожко, професор Микола Островський.

Голова профспілкового комітету Любомир Заяць виступив зі звітом про виконання колективного договору за 2023 рік. Він зазначив, що колектив університету на постійній основі допомагає Збройним Силам України.

Голова Вченої ради ІФНМУ Микола Островський запропонував внести зміни до складу Вченої ради університету. Пропозицію підтримали одноголосно.

Про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку університетської клініки ІФНМУ доповів директор клініки Олександр Будз.

Заслухавши всі доповіді, делегати конференції трудового колективу вирішили вважати роботу Івано-Франківського національного медичного університету в 2023 році задовільною.