Минулого тижня на базі Івано-Франківського національного медичного університету з використанням платформи ZOOM провели майстер-клас на тему «Використання антиплагіатних систем у повсякденній практиці здобувача ступеня доктора філософії», організований антиплагіатною комісією ІФНМУ та ТОВ «ПЛАГІАТ», від якого взяла участь менеджерка з розвитку бізнесу Plagiat.pl. в Україні Анна Чудак.

Протягом воркшопу слухачі мали змогу детально ознайомитися з роботою програми StrikePlagiarism та можливостями ідентифікації контенту штучного інтелекту в ній.

Крім того, учасники майстер-класу мали змогу детальніше дізнатися, як працювати в програми StrikePlagiarism та які переваги вона надає у співпраці аспірант-науковий керівник; які можливості й переваги мають аспіранти при роботі в цій програмі.

Слухачі отримали також інформацію, як працює модуль пошуку контенту штучного інтелекту, про переваги модуля, які мови розпізнає, як працює алгоритм, а також процедури, які застосовані провідними вузами для запобігання зловживань, пов'язаних з використанням ChatGPT й інших інструментів штучного інтелекту.

Варто зазначити, що за сприяння ІФНМУ аспіранти та їхні наукові керівники можуть безкоштовно використовувати програму StrikePlagiarism у своїй повсякденній роботі.