З 10 жовтня по 11 грудня 2023 року у фаховому медичному коледжі ІФНМУ відбулися перші етапи міжнародних конкурсів з української мови та всеукраїнських олімпіад серед студентів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

Так, викладачі коледжу організували й провели XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка, XXIV Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика; олімпіади з української, англійської та німецької мов, історії України, математики, фізики, біології, хімії, інформатики.

Участь в олімпіадах взяли 218 студентів I-II курсів. Студенти продемонстрували організованість, самостійність та випробували свої знання з різних предметів. Учасникам, які здобули перші, другі й треті місця, грамоти вручили в.о. ректора ІФНМУ Руслан Козовий та директор фахового медичного коледжу Олександр Бульбук під час урочистостей, приурочених Дню коледжу.

Відтак, абсолютними переможцями перших етапів стали:

Аліна Семків (2 курс, 47 група) – переможниця першого етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика; XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка;

Софія Бреус  (1 курс, 21 а група) – переможниця перших етапів обласних олімпіад з хімії, біології та інформатики;

Михайло Пилипів (1 курс, 21а група) – переможець перших етапів обласних олімпіад з математики та фізики;

Анастасія Панас (1 курс, 23 група) – переможниця першого етапу обласної олімпіади з української мови;

Анна Стасів (1 курс, 23 група) – переможниця першого етапу обласної олімпіади з англійської мови;

Тетяна Федора (2 курс, 47а група) – переможниця першого етапу обласної олімпіади з німецької мови;

Гоголь Анна (1 курс, 47 а група), Стефанюк Марія (2 курс, 23 група) –переможниці першого етапу обласної олімпіади з історії України.

«Проведення  олімпіадних змагань – це можливість студентові вивчити свої сильні сторони. Вони покращують здатність до навчання, логічне мислення і наукові здібності, а також спонукають прагнути до кращого, допомагають розкрити свої навички та вміння, – зазначає заступниця директора з навчальної роботи Світлана Шулепа. – Бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук й ніколи не зупинятись на досягнутому».

Зазначимо, що 8 грудня 2023 року студентка 2 курсу 47 групи Аліна Семків взяла участь в III етапі XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, де посіла третє призове місце (наказ Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА від 08.12.2023 №350). Підготувала студентку викладачка української мови Роксолана Рибчинська.

Дирекція коледжу щиро вітає учасників та переможців олімпіад і конкурсів й бажає нових досягнень!