Шостого лютого на базі КНП «ОКЦЕМД ТА МК ІФОР» для студентів фахового медичного коледжу ІФНМУ провели другий тренінг із циклу надання домедичної допомоги.

Заняття було присвячене особливостям проведення серцево-легеневої реанімації дітей різного віку, а також техніці звільнення верхніх дихальних шляхів від стороннього тіла у новонароджених та дітей різного віку. Тренував студентів, майбутніх тренерів у рамках інтерактивного методу навчання «Навчаючи навчаюсь», Олег Водославський.

Із роботою Навчально-тренувального відділу ознайомилися декан медичного факультету ІФНМУ професор Роман Яцишин та професорка Оксана Дідушко, які обговорили особливості роботи та менеджменту такого центру з його керівницею - Мар’яною Перчик.

Нагадаємо, тренінги відбуваються в рамках меморандуму про співпрацю між Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Варшавським медичним університетом, КНП «Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради» та Івано-Франківським національним медичним університетом, за сприяння пана Мирона Матейка.