Україна та Польща продовжують співпрацю у галузі вищої освіти в рамках проєкту "Підтримка співпраці між Опольським університетом та українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM". На шляху до розвитку вищої освіти Івано-Франківський національний медичний університет та Опольський університет об’єднались задля досягнення взаємовигідних цілей.

Проєкт, який фінансується в рамках програми "Солідарні з Україною - Європейські Університети Національної Агенції Академічних Обмінів", спрямований на розвиток академічної співпраці та обміну досвідом між вищими навчальними закладами обох країн.

Важливим етапом цього партнерства є обмін студентами, викладачами та науковцями, участь у освітніх заходах та активна участь у конференціях. Це сприятиме поглибленню знань, розширенню досліджень та вирішенню актуальних проблем у галузі медицини та науки.

Спільно з Опольським університетом, Івано-Франківський національний медичний університет продовжує створювати інноваційне навчальне середовище, сприяючи розвитку міжнародних зв'язків та підвищенню якості вищої освіти в Україні та Польщі.