11 березня 2024 року за ініціативи деканату медичного факультету ІФНМУ була проведена зустріч студентів та викладачів із випускником нашого університету, практикуючим військовим лікарем Романом Гаськом.

Військовослужбовець розповів про свій шлях у лавах Збройних Сил України та особливості роботи медиків в умовах війни.

«Особливо важливими для медика є вивчення дисциплін військової кафедри та обов'язковість вміння надання першої домедичної допомоги», –наголосив Роман Гасько.

Відповідаючи на запитання присутніх, він проаналізував специфіку надання допомоги на різних етапах евакуації поранених та адаптацію протоколів лікування до сучасних реалій війни.

«Такі зустрічі в наш час є надзвичайно актуальними. Роман – наш випускник, практикуючий військовий медик на передовій, і ми висловлюємо велику вдячність йому та всім нашим захисникам», – говорить новообраний ректор, декан медичного факультету Роман Яцишин.

Незважаючи на складні умови праці, Роману Гаську вдалося зберегти почуття гумору та оптимізм і передати присутнім віру в нашу перемогу.

Дякуємо Роману та всім українським військовим за захист й продовжуємо допомагати Збройним Силам України!