Івано-Франківський національний медичний університет отримав волонтерську допомогу від Університетської клініки міста Любек, Німеччина.

Організатором допомоги став почесний професор ІФНМУ, лікар-хірург, провідний трансплантолог клініки Шлезвіг-Гольштейн Григорій Лапшин.

У рамках цієї волонтерської допомоги університет отримав 24 комплекти спальних мішків для ІФНМУ, 6 комплектів для асоціації онкологів Прикарпаття (голова – професор кафедри хірургії післядипломної освіти ІФНМУ Василь Скрипко), а також  50 сумок під аптечки.

«Отримана волонтерська допомога буде передана на передову, – говорить Василь Скрипко. – Наразі ми укомплектовуємо аптечки найнеобхіднішим й готуємо все до відправки».

До слова, це вже 24 машина з волонтерською допомогою, яка прибула в Україну. З кожної машини партія була призначена й для Івано-Франківського національного медичного університету, і в подальшому скерована адміністрацією вишу у медичні заклади Прикарпаття.

Зазначимо, що 26 липня 2023 року Івано-Франківський національний медичний університет та Університетська клініка Шлезвінг-Гольштейн уклали меморандум про співпрацю. Відтак, іноземні партнери регулярно допомагають українцям, загалом,  й Івано-Франківському національному медичному університету, зокрема.

Адміністрація університету щиро дякує директору Університетської клініки Шлезвіг-Гольштейн Єнсу Шольцу, професору Григорію Лапшину за надану волонтерську допомогу та  всебічну підтримку.