Івано-Франківський національний медичний університет традиційно долучається до відзначення Шевченківських днів та вшанування пам’яті Кобзаря. У середу, 13 березня, у концертній залі обласної філармонії імені Іри Маланюк відбувся благодійний вечір «Невмируще слово».

Розпочався захід із вшанування загиблих українців хвилиною мовчання. Студенти-медики зворушливо декламували твори всесвітньо відомого поета, рядки з яких і зараз ріжуть очі й слух нашим ворогам. Також учасники співали пісні, поставлені на вірші українського генія.

До студентів на сцені приєдналася також народна аматорська чоловіча хорова капела «Сурма» ІФНМУ, яка виконала відомі у всьому світі музичні композиції на поезію Кобзаря.

Учасники й гості заходу не тільки віддали шану творчості славетного Тараса Шевченка й збагатилися духовно, але й допомогти нашим сучасним Героям – захисникам і захисницям України. Позаяк вечір був благодійним, вдалося зібрати 6250 гривень, які витратять на покупку ще одного дрона на передову.

Слово Тараса Шевченка звучить у віках як пророча візія. Нехай збережуться його думки, ідеї, заповіти. Тож хай на усіх теренах Вітчизни лунає, шириться, торжествує слово Кобзаря!