У середу, 13 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся фінал студентських змагань за перехідний Кубок з волейболу, який традиційно організовують студентський профком ІФНМУ спільно з кафедрою фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії.

Упродовж двох тижнів на спортмайданчику точилися запеклі змагання між вісьмома студентськими командами. Особливістю цьогорічних змагань стало те, що, окрім команд гуртожитків, участь також взяли збірні команди факультетів. Кожна гра була цікавою та захопливою. Студенти з усіх сил боролися за вихід у півфінальну та фінальну ігри.

Відтак, за 3 місце змагались збірні команд медичного факультету спеціальності «Ерготерапія» та факультету підготовки іноземних громадян. До кінця матчу зберігалась інтрига; особливо напружено проходив останній тайм. У підсумку з результатом 2:1 третє місце посіла збірна команда студентів ФПІГ.

Срібними призерами стала команда Гуртожитку №1, а володарем кубку – збірна команда медичного факультету ІФНМУ!

Упродовж двотижневих спортивних баталій команди підтримували декани факультетів, викладачі й друзі. Для привітання й нагородження переможців на фінальну гру завітали в.о. ректора професор Руслан Козовий, проректорка з міжнародної роботи Марія Грищук, в.о. заступниці ректора з виховної роботи Марія Гуцол, заступники декана ФПІГ Володимир Маковишин і Світлана Родчин, голова студентського профкому Юрій Солоджук.

Волейбольний турнір приніс усім позитивні враження та неповторні емоції. Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!