У п’ятницю, 15 березня, працівники РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області провели навчання з пожежної безпеки з залученням пожежної техніки для працівників та здобувачів освіти в ІФНМУ.

Навчання відбувалося біля центрального корпусу університету й проходило в 3 етапи.

Під час першого етапу  рятувальні служби ДСНС у рамкам навчання провели евакуацію працівників та учасників освітнього процесу.

Другий етап включав проведену рятувальниками бесіду з учасниками навчання. Вони вкотре нагадали алгоритм дій у випадку пожежі, а саме: 1) терміново повідомити пожежну охорону за номером 101, вказати при цьому адресу, кількість поверхів, місце виникнення пожежі, наявність людей; 2) організувати евакуацію людей та по можливості матеріальних цінностей; 3) повідомити про виникнення пожежі керівництву університету; 4) розпочати гасіння пожежі наявними первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Присутніх навчили правильно користуватися вогнегасниками, протипожежною кошмою та на практиці продемонстрували,  як швидко локалізувати пожежу. Усі охочі мали змогу за допомогою вогнегасників погасити полумʼя.

Під час третього етапу для керівників структурних підрозділів центрального корпусу, завідувачів гуртожитків та комендантів навчальних корпусів в лекційній аудиторії № 2 додатково провели інструктаж з пожежної безпеки, наголосили про сумну статистику, а саме збільшення випадків пожеж в порівнянні з минулим роком та нагадали про адміністративну відповідальність за недотримання правил пожежної безпеки.

Дякуємо працівникам РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області про проведення навчання, дбаємо за власну безпеку та безпеку тих, хто нас оточує!