14 березня в лекційній аудиторії № 13 стоматологічного корпусу ІФНМУ відбулися виробничі збори студентів третього курсу стоматологічного факультету.

У зборах взяли участь декан стоматологічного факультету  Олександр Бугерчук, заступник декана Назар Саган, відповідальна за підготовку та проведення ліцензійних тестових іспитів на стоматологічному факультеті Наталія Шовкова, викладачі кафедр.

Головною темою зібрання стало обговорення підготовки до складання студентами першого етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Олександр Бугерчук у своїй презентації окреслив основні організаційні моменти, які стосуватимуться підготовки і складання іспиту та процедури його проведення.

«На сьогоднішній день центр тестування затвердив чіткий бар’єр складання ЄДКІ, – говорить Олександр Бугерчук. – Для успішного складання Кроку 1 необхідно набрати 64% правильних відповідей, для іспиту англійської мови за професійним спрямуванням – 40%. Враховуючи специфіку таких іспитів, це буде нелегко, і залежатиме виключно від ретельності підготовки студентів».

Доцент Назар Саган ознайомив присутніх з особливостями проведення вибіркових дисциплін блоку 11, вивчення яких починається з наступного тижня. Він наголосив, що цей блок закінчується складанням підсумкового іспиту, за результатами якого буде здійснюватися допуск до складання ЄДКІ.

Складання іспиту відбудеться вже  незабаром, 9 квітня. Бажаємо успіхів усім учасникам!