18 березня в лекційній аудиторії № 2 центрального корпусу ІФНМУ відбулися виробничі збори студентів третього курсу медичного факультету спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

У зборах взяли участь заступник декана медичного факультету доцент Роман Мерена, гарант освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія» доцентка Наталія Голод, в.о. керівника навчального відділу доцент Василь Іваночко та методистка навчального відділу Марія Адамів.

Головною темою зібрання стало обговорення змін у графіку навчального процесу студентів третього курсу у зв’язку з проходженням у  рамках самостійної роботи студента підготовки до практичної діяльності фізичного терапевта. Зокрема, тепер таку підготовку можна пройти в дитячому санаторії «Прикарпатський» (м. Яремче) та в медичному реабілітаційному центрі Міністерства внутрішніх справ України «Кремінці» (с. Татарів).

Крім того, розглянули питання успішності студентів курсу, відвідування практичних занять і питання поведінки.