В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулось інтерактивне обговорення клінічних випадків з судинної хірургії. Модераторами кейсу стали третьокурсники Яшві Патель та Шив Патель.

«Обговорення клінічних випадків» - це інноваційний формат навчання під наглядом лікарів, спрямований на покращення клінічного мислення студентів-медиків.

Відтак, упродовж усього процесу в якості клінічного експерта був присутнім доцент кафедри загальної та судинної хірургії Антон Симчич.

Як зазначають учасники обговорення, такий метод навчання, ініційований  EMSA-Івано-Франківськ на чолі з її президентом Сіддхантом Шуклою, є надзвичайно цікавим та важливим для розвитку навичок клінічного мислення.