Прикарпатський клінічний онкологічний центр спільно з Івано-Франківським національним медичним університетом та ЛДЦ «Мед-Атлант» запрошують взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні підходи до комплексного лікування раку грудної залози: радикально та естетично», яка відбудеться 29-30 квітня 2024 року в Івано-Франківську .

Конференція проводиться у рамках міжнародної місії «Face the Future Ukraine» та об’єднує  провідних спеціалістів у галузі онкології, пластичної хірургії та медичних наук для обговорення найсучасніших підходів до лікування раку грудної залози.

Особливу увагу приділять інтеграції радикальних та естетичних методів лікування, що відкриває нові можливості для пацієнтів та фахівців у цій галузі.

Основні моменти програми:

  • «Жива хірургія» відбудеться за участі запрошеної гості з США пластичної хірургині Irena Karanetz (Нью-Йоркська клініка Long Island Plastic Surgical Group), яка проведе 2 операції реконструктивної хірургії грудної залози, та провідних онкохірургів України - Андрія Жигуліна (клініка «Лісод», м. Київ) та Дениса Помінчука (клініка «Верум», м. Київ).
  • Майстер-класи, доповіді та дискусії на актуальні теми.
  • Унікальна можливість для обміну досвідом з колегами, взаємодія в живих дискусіях, участь у майстер-класах з «живої хірургії».

Для участі в конференції необхідно попередньо зареєструватися!

Реєстрація офлайн участі: https://www.isurgery.com.ua/products/suchasni-pidhodi-do-kompleksnogo-likuvannya-raku-grudnoi-zaloziradikalnist-ta-estetika

Реєстрація онлайн: https://www.isurgery.com.ua/products/suchasni-pidhodi-do-kompleksnogo-likuvannya-raku-grudnoi-zaloziradikalnist-ta-estetika-online

 Крім того, у рамках конференції буде проводитися додаткова секція молодих вчених (віком до 35-ти років) у форматі доповіді з презентацією та живою дискусією на повʼязану тему з раком грудної залози.

Умови участі доповідачів - довільний внесок.

Реєстрація для молодих вчених: https://www.isurgery.com.ua/products/suchasni-pidhodi-do-kompleksnogo-likuvannya-raku-grudnoi-zaloziradikalnist-ta-estetika-mv

Усі зібрані кошти будуть перераховані на підтримку Збройних Сил України.