Працівники кафедри медичної інформатики, медичної та біологічної фізики професор Роман Лісовський та доцент Роман Мерена як дослідники беруть участь у Міжнародному науковому проєкті «Довговічні та ефективні нанотехнологічні паливні елементи» – G6166, що виконується в рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки» (The NATO Science for Peace and Security Programme).

Метою проєкту є дослідити та підвищити ефективність твердооксидних паливних елементів (ТОПЕ), виготовлених за допомогою електродів на основі нанопористих і нанодисперсних матеріалів.

Даний проєкт реалізується Прикарпатським національним університетом  імені Василя Стефаника (координатор проєкту – професор Богдан Рачій) та Університетом Брешії (Università degli Studi di Brescia), Італія (координатор проєкту – professor Elisabetta Comini). Тривалість проєкту розрахована на 3 роки.

Участь викладачів Івано-Франківського національного медичного університету в даному проєкті стала можливою завдяки співпраці кафедр медичної інформатики, медичної та біологічної фізики ІФНМУ (в.о. завідувача кафедри професор Роман Лісовський) та кафедри матеріалознавства і новітніх технології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (завідувач кафедри – професор Володимир Коцюбинський).