У Києві відбувся  Всеукраїнський жіночий форум «Соціальні проблеми жінок у кризових ситуаціях», який став платформою для ефективного діалогу жінок різних сфер професійної діяльності щодо основних механізмів підтримки у кризових ситуаціях.

Однією із спікерок форуму стала в.о. заступниці ректора з виховної роботи, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри мовознавства ІФНМУ Марія Гуцол. Вона виступила із доповіддю: «Роль вищої медичної освіти в Україні в сучасних реаліях, її важливість та перспективи (на прикладі  Івано-Франківського національного медичного університету)».

До слова, організаторкою заходу стала заслужена журналістка України, прес-аташе УСПП Марина Кінах та громадська діячка Тетяна Коляда за підтримки Українського союзу промисловців та підприємців.

У зв’язку з воєнним станом та непростою економічною ситуацією в державі, форум присвятили можливим формам ефективного існування та відновлення бізнесу, медицини, юриспруденції, освіти, науки та презентації основних механізмів підтримки у кризових ситуаціях.

Форум «Соціальні проблеми жінок у кризових ситуаціях» об’єднав громадських активісток, представниць бізнес-компаній та донорських організацій, очільниць державних структур та представниць органів місцевого самоврядування. Близько тисячі слухачів доєдналися онлайн до роботи всіх дискусійних панелей.

Як зазначають організатори, наступний етап форуму має відбутися у вересні 2024 року.