Делегація Івано-Франківського національного медичного університету під керівництвом в.о. ректора професора Руслана Козового та декана медичного факультету професора Романа Яцишина бере участь в управлінському тренінгу «Стратегічний розвиток медичної освіти» від україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Робота на тренінгу з темою стратегії допомагає розібратися в основних поняттях стратегування, випрацювати план та бачення розвитку закладу й успішно реалізувати його в майбутньому.

Знання про стратегування допоможуть керівництву університету розробляти та впроваджувати ефективні стратегії розвитку, визначати місію, цілі та пріоритети вишу, а також адаптуватися до змін у медичній сфері, ринкових умов та регулюючого середовища.

Це дозволить забезпечити успішну роботу університету, збільшити його конкурентоспроможність і досягнути стратегічних цілей у медичній освіті, дослідженнях та практиці.