У четвер, 21 березня, в Києві проходив Українсько-чеський медичний бізнес форум, організований Торгово-промисловою палатою України за сприяння Посольства Чеської Республіки в Україні. Участь у заході взяли 150 представників українських установ та чеських компаній, серед яких – працівники Івано-Франківського національного медичного університету.

Відтак, Івано-Франківський національний медичний університет на бізнес-форумі представляли  завідувачка кафедри фізичної та реабілітаційної медицини, професорка Роксолана Нестерак та керівниця відділу міжнародних зв’язків Христина Лесів.

З вітальним словом виступили заступник міністра охорони здоровʼя Чеської Республіки Радек Полікар, член ради Чеського інституту медичних технологій Марек Свобода, віцепрезидент Торгово-промислової палати України Валерій Король, які зазначили пріорітети розвитку співпраці між Україною та Чеською Республікою.

У рамках бізнес-форуму відбулася презентація діяльності чеських компаній, які шукають партнерів у медичній сфері  в Україні. Зокрема, свої можливості та пропозиції представили Parabel, MyTherapy, VR Medical та інші. Вони пропонують широкий спектр послуг, а саме психологічну терапію, реабілітацію з використанням віртуальної реальності та іншого медичного обладнання.

Оскільки міжнародна співпраця в галузі медицини є надзвичайно актуальною на даний час, Івано-Франківський національний медичний університет докладає максимум зусиль для розвитку своєї діяльності в цьому напрямку.