У четвер, 21 березня, відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри психіатрії, наркології та медичної психології у форматі дискусійного кіноклубу. До слова, зустріч провели в студентському просторі «Академка».

Студенти мали можливість переглянути фрагменти з тематичних кінофільмів та в подальшому обговорити сюжети з позиції психіатрії та психотерапії, зокрема детальніше розкрили питання психофармакотерапії та основних аспектів психопатології, разом з доповідачем - доцентом кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ Іваном Ромашем та керівником студентського наукового гуртка Віталієм Яциновичем, на чолі із завідувачем кафедри професором Михайлом Пустовойтом.

Студентський науковий гурток кафедри психіатрії, наркології та медичної психології запрошує всіх охочих до наукових засідань та пізнавально-інформативних зустрічей!