22-23 березня в рамках XII стоматологічного форуму в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в сучасній стоматології».

Конференція є традиційною й проводиться в університеті щорічно, починаючи з 2012 року, а її учасниками є провідні фахівці в галузі стоматології з усієї України та з-за кордону.

Зокрема, серед цьогорічних учасників - президент Асоціації стоматологів України, доктор медичних наук, професор Ірина Мазур з доповіддю «Хвороби пародонта: класифікація та протоколи лікування»; завідувачі стоматологічних кафедр, доценти й аспіранти.

На конференції представили доповіді з усіх найактуальніших напрямків стоматології: дитячої стоматології, ортопедичної стоматології, терапевтичної стоматології, хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії, дентальної імплантації, ортопедичного лікування і, відповідно, щодо естетичних реставрацій.

Оскільки профільні стоматологічні кафедри Івано-Франківського національного медичного університету та Центр стоматології ІФНМУ активно займаються лікуванням військовослужбовців Збройних Сил України та їхньою подальшою реабілітацією, зокрема після ушкоджень щелепно-лицевої ділянки, у доповідях, представлених науковцями нашого університету, висвітлили питання, присвячені дентальній імплантології, методиці відновлення кісткової тканини, втраченої кісткової тканини щелеп тощо.

«За роки проведення конференції, у нас з доповідями брали участь провідні фахівці з цілого світу: зі США, з Німеччини, з Франції. І цьогоріч є доповідачі й учасники з багатьох країн Європи, а також з цілої України», - говорить завідувач кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ професор Зіновій Ожоган.

Варто зазначити, що конференція відбулася за сприяння керівництва університету, завдяки співпраці із практичною охороною здоровʼя, за підтримки Департаменту охорони здоровʼя Івано-Франківської обласної цивільно-військової адміністрації.