26-27 березня у місті Львів проходив інформаційний захід «Інфо-Дей», організований командою «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ в рамках виконання проєкту HEOinUA. Метою даного заходу була презентація можливостей програми «Горизонт Європа».

Івано-Франківський національний медичний університет представляли: проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Марія Грищук, керівниця відділу міжнародних зв'язків Христина Лесів та фахівець з міжнародних грантів Володимир Маковишин.

Зі вступним словом виступили заступник Міністра освіти і науки України Денис Курбатов, заступниця генерального директора Генерального директорату з питань досліджень та інновацій Європейської комісії Сігне Ратсо та виконавча директорка Національного фонду досліджень України Ольга Полоцька. Серед спікерів, також були представники Європейської комісії та Офісів Програми «Горизонт Європа» в інших країнах. Вони підкреслили важливість участі українських науковців, дослідників та інноваторів у Програмі, що відкриває великі можливості, дає поштовх для розвитку дослідницької сфери, а також сприяє інтеграції України до європейського наукового простору.

Даний захід висвітлив інформацію про програму «Горизонт Європа», ініціативу COST, активності Erasmus+, Інноваційний розвиток України через призму діяльності УКРНОІВІ, діяльність EIT Community RIS Hub в Україні, інші міжнародні програми, а також особливості участі в них.