Сьогодні, 30 березня, Івано-Франківський національний медичний університет відвідав перший заступник міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров. На зустрічі із майбутніми випускниками він ознайомив із основними нововведеннями при вступі в інтернатуру в 2024 році та відповів на численні запитання студентства.

На заході також були присутні представники Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА – керівник Володимир Дзьомбак і начальник відділу медичних кадрів Володимир Чемний.

У вітальному слові в.о. ректора ІФНМУ Руслан  Козовий зазначив, що сьогоднішня зустріч-роз’яснення – це можливість почути відповіді на свої запитання, а також підтвердження того, що Міністерство охорони здоров’я України готове прислухатися до конструктивних побажань цьогорічних випускників.

Відтак, Сергій Дубров розповів про прозорість рейтингового розподілу до інтернатури, проаналізував актуальність й затребуваність певних медичних спеціальностей у сьогоднішніх реаліях. Перший заступник міністра охорони здоров’я України наголосив, що випускники самостійно обирають спеціальність і місце проходження інтернатури відповідно до свого рейтингового балу. Крім того, випускник може відмовитися від проходження інтернатури в поточному році і взяти участь у рейтинговому розподілі наступного року.

Зазначимо, що подія відбулася у відкритому режимі: частина учасників під’єдналася за допомогою онлайн застосунку Microsoft Teams.

Після відповідей першого заступника міністра охорони здоров’я України на найактуальніші для студентства питання декан медичного факультету Роман Яцишин подякував Сергію Дубровому за сьогоднішню зустріч та наголосив, що наразі триває обговорення проєкту змін до Положення про інтернатуру, тому охочі можуть письмово надіслати свої пропозиції до 11 квітня на адресу МОЗ України.