27 березня 2024 року в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання циклової методичної комісії із забезпечення ОПП «Прикладна лінгвістика. Медичний переклад (англійська мова)» під головуванням завідувачки кафедри мовознавства професорки Світлани Луцак.

Порядок денний передбачав розгляд та обговорення проєктів таких навчальних програм для забезпечення ОПП «Прикладна лінгвістика. Медичний переклад (англійська мова)»:

1. ВК 4.1 «Основи фармацевтичного управління, фармакоекономіки та фармацевтичного товарознавства (базова термінологія)» (доповідачка асистент Тетяна Костащук).

2. ВК 5.3 «Основи нутриціології та дієтотерапії (базова термінологія)» (доповідачка доктор філософії, асистент Леся Середюк).

Члени циклової медичної комісії обговорили другу редакцію освітньо-професійної програми з ОПП «Прикладна лінгвістика. Медичний переклад (англійська мова)» і висловили свої пропозиції щодо подання на громадське обговорення.