Поєднати дозвілля з корисними знаннями про вибухонебезпечні міни, які сьогодні розкидані по всій території України. Івано-Франківський національний медичний університет долучається до ініціативи Благодійної організації «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»» і ДСНС щодо організації спеціалізованих таборів для дітей.

Сьогодні, 3 квітня, в. о. ректора Івано-Франківського національного медичного університету Руслан Козовий підписав меморандум про співпрацю з директором Благодійної організації «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»» Іриною Рабарською та ректором Прикарпатського національного університету Ігорем Цепендою.

Позаяк сьогодні існує підвищена небезпека для дітей при поводженні з вибуховими засобами, особливо у прифронтових зонах, виникла ідея проведення таборів для дітей з прифронтових зон щодо поводження з такими пристроями.

Міни – це смертельна небезпека, яка зазвичай залишається невидимою. Їхня наявність може призвести до трагічних наслідків. Саме міни дуже часто привертають увагу дітей. Тому задля того, аби запобігти таким випадкам, на Прикарпатті вирішили поєднати літнє оздоровлення та психологічне розвантаження дітей зі Сходу та Центру України з цікавими практичними безпековими тренінгами від ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

Відтак, діти приїжджатимуть на Прикарпаття за кошти західних донорів, яких знайшов Благодійний фонд, і десять днів житимуть у таборі, де зможуть цікаво й корисно проводити час.

Івано-Франківський національний медичний університет долучиться до урізноманітнення дозвілля дітей, а також навчатиме малечу надавати першу домедичну допомогу, допомагатиме ментально.

Цікаво, що навчання проводитимуть сертифіковані тренери - студенти-медики; це буде цікавий досвід для обох сторін.