У середу, 3 квітня, в Івано-Франківському національному медичному університеті завершилась одна із найочікуваніших спортивних подій року. Відбувся фінал традиційного студентського Кубка з міні-футболу.

Турнір розпочався ще 26 березня: тоді дев’ять команд, які представляють студентів медичного, стоматологічного факультету, факультету підготовки іноземних громадян, фахового медичного коледжу та лікарів-інтернів, виявили бажання позмагатися на футбольному полі.

Традиційно студентські футбольні баталії відбуваються на базі кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії  за підтримки ректорату, керівництва кафедри-господаря та Студентського парламенту ІФНМУ.

Після напруженого матчу бронзовими призерами стала команда п’ятикурсників стоматологічного факультету «Буклет»: вони перемогли команду «Вулкан» (3 курс, медичний факультет).

У фіналі зійшлися дві найсильніші команди - «Метан» (першокурсники медичного факультету) та «Ескулаб» (лікарі-інтерни).

У підсумку переможцями стала команда першокурсників «Метан» – відкриття цьогорічного турніру.

«Сенсацію цього турніру створила команда першого курсу медичного факультету «Метан». Вони – майбутнє нашої університетської збірної з футболу, – говорить завідувач  кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії Володимир Левко. – Цьогорічний Кубок не став рекордним за кількістю команд, їх було всього дев’ять, однак за якістю гри він, безумовно, один із найяскравіших за всю історію проведення!»

Підтримати студентів у цих вирішальних матчах прийшли новообраний ректор – декан медичного факультету Роман Яцишин, в.о. заступниці ректора з виховної роботи Марія Гуцол, викладачі та студенти.  Під час вручення відзнак Роман Яцишин наголосив, що попри переможців і призерів Кубка абсолютно всі учасники є переможцями, адже вони обрали активний і здоровий спосіб життя.