Івано-Франківський національний медичний університет нещодавно приймав поважного гостя Гаурава Дубея, засновника компанії BrainAlive Research, який також практикує медитацію. Він провів просвітницьку сесію на тему «Зняття стресу та перезарядка».

Гаурав Дубей, який має понад 15 років досвіду в медитації та управлінні стресом, провів глибоку дискусію про важливість методів зниження стресу для підтримки загального стану здоров'я.

Учасники отримали цінну інформацію про усвідомленість, методи релаксації та науку, що лежить в основі зменшення стресу, збагативши свій особистий та професійний добробут.

Крім того, університет організував семінар, присвячений інноваційному приладу BrainAlive Research у галузі неврології та нейрореабілітації. Експерт продемонстрував можливості приладу в оцінці функцій мозку, моніторингу неврологічних станів та допомозі в нейрореабілітаційній терапії.

Семінар сприяв отриманню учасниками практичного досвіду, що дозволило їм зрозуміти нюанси використання передових технологій у клінічних умовах.

Дискусії були зосереджені на потенційному застосуванні досліджень BrainAlive у діагностиці неврологічних розладів, розробці індивідуальних програм реабілітації та точному відстеженні прогресу пацієнтів.