Сьогодні, 16 квітня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання ректорату, під час якого Руслан Козовий передав повноваження очільника вишу професору Роману Яцишину.

Розпочали засідання із зачитування наказу Міністерства охорони здоров’я України №30-О від 15 квітня 2024 року про призначення Яцишина Романа Івановича ректором Івано-Франківського національного медичного університету.

«Я бажаю команді, яка працюватиме під керівництвом Романа Івановича, ніколи не зупинятися на досягнутому», - зазначив у вступному слові Руслан Козовий.

Відтак, Роман Яцишин прийняв повноваження керівника вишу й окреслив план подальшої роботи Університету.

«Перед колективом університету були непрості випробування, однак спільно ми пройшли цей шлях і сьогодні повинні продовжувати працювати над розвитком нашої Альма-матер. Івано-Франківський національний медичний університет – один з найкращих медичних навчальних закладів в Україні, який є цікавий і для іноземних студентів, і ми повинні йти в ногу з часом, приймати виклики сучасності та бути сильним університетом!» - звернувся до колективу ректор Роман Яцишин.

Крім того, Роман Іванович згадав попередніх очільників вишу – свого вчителя Євгена Нейка; професорів Миколу Рожка, Миколу Островського, Руслана Козового – які свого часу доклали чималих зусиль для розвитку й функціонування Івано-Франківського національного медичного університету.

«Внесок кожного із цих професорів у розвиток університету неможливо оцінити. Дякуємо їм. А в нас попереду багато роботи. Отож закликаю всіх до плідної співпраці!» – підсумував Роман Яцишин.