Творчість - теж зброя, завдяки якій можна допомогти Збройним Силам України. 15 квітня аматорський театр AMORE ІФНМУ показав благодійну виставу "Inter nos..." про життя студентів-медиків, відносини між колегами на роботі, між медичними працівниками і їх пацієнтами.

Історія заснована на реальних подіях. До слова, для підсилення сценарію були використані тексти зі Святого Письма та латинські вислови.

Акторами театру є студенти спеціальності лікувальна справа та фармація, а також студенти коледжу спеціальності медсестринство. Долучився також до акторського складу доцент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрій Процик. Авторкою ідеї та режисеркою стала випускниця ІФНМУ Ірина Олексин.

Історія, яку студенти майстерно відтворили, про життя медичних працівників, про відносини між колегами та з пацієнтами, родичами пацієнтів; про життя і смерть, любов і дружбу, справжні духовні цінності.

За словами глядачки Наталії Митник, ця вистава про дуже реальне. А також про те, що лікарі - ті ж самі люди, з характерами, потребами, особистими амбіціями та проблемами.

«Медицина - це не лише про досягнення. А і про втрати. Болючі. До яких не можна звикнути. Але можливо навчитися не показувати свої емоції. Закамʼяніти, щоб приховати слабкість і вразливість. Дуже зворушливо та щиро».

Просторий зал філармонії заледве помістив охочих підтримати медиків-акторів. Керівництво університету, викладачі, студенти, родичі учасників не шкодували овацій. Крім того, завдяки виставі вдалося зібрати понад 25 тисяч гривень на зарядну станцію для 67 окремої механізованої бригади «ДУК» Правий сектор.