20 травня 2024 року відбудеться всеукраїнський соціальний проект «День діагностики меланоми» в рамках європейської програми EUROMELANOMA, під час якого по всій країні проводитимуть безкоштовні огляди населення на предмет раннього виявлення злоякісних новоутворень шкіри.

Програма EUROMELANOMA, учасниками якої є 30 європейських країн, серед яких – Україна, спрямована на підвищення рівня обізнаності суспільства про меланому, рак шкіри, методи лікування та профілактики. Місія проекту – знизити рівень смертності від меланоми. Сайт

Працівники кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету пропонують безкоштовно пройти обстеження новотворів шкіри.

Огляд відбуватиметься на кафедрі дерматології та венерології ІФНМУ та її клінічних базах (дерматологічна клініка «Люкс Скін», медичний центр «ЛОРіДЕРМ»), за попереднім записом.

Кафедра дерматології та венерології ІФНМУ (Івано-Франківськ, вул. Короля Данила, 8;  (099) 088 34 53; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Люкс Скін» (Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 9; (066) 615 78 00

«ЛОРіДЕРМ» (Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса, 28 корп.4; (095) 303 07 05 та  (067) 303 07 05.