Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч представників університету – ректора Романа Яцишина, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Сергія Геращенка, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Олександра Бульбука, завідувачки кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Роксолани Нестерак – з медичним директором Resort medical park Олександром Ліщиною.

Під час зустрічі обговорили можливість продовження та розширення співпраці на базі сучасного діагностичного, лікувального та реабілітаційного центру.

Зокрема, розширення співпраці передбачає: проведення практики для студентів за ОПП «Фізична терапія, ерготерапія», «Медицина» та іншими освітніми програмами; стажування та навчання фахівців з фізичної та реабілітаційної медицини для лікарів та інтернів; можливість проведення науково-дослідницьких робіт з реабілітації, травматології, радіології із застосуванням сучасних діагностичних методів; проведення спільних науково-практичних конференцій із залучення українських та закордонних фахівців

За словами професорки Роксолани Нестерак, співпраця між закладами триває вже понад 2 роки. Основний напрямок – фізична та реабілітаційна медицина, фізична терапія.

«Спільно було проведено наукові дослідження щодо реабілітації осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій. Зараз працюємо над розробкою протоколів щодо кардіологічної реабілітації та при ураженні опорно-рухового апарату на різних етапах реабілітації», – зазначає професорка.

До слова, Resort medical park є стейкхолдером для фахівців з реабілітації, які навчаються в університеті за різними освітніми програмами.